Tel: +90 318 357 37 43 | Mail: abofisi@kku.edu.tr


 

 

Yabancı Uyruklu Öğrencilerle Tanışma Toplantısı

 

Kırıkkale Üniversitesi Dış İlişkiler ve AB Koordinasyon Birimi 13.10.2016 Perşembe günü Yabancı Uyruklu öğrencilerine yönelik tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantı Üniversitemiz Merkez Kütüphanesi konferans salonunda gerçekleştirildi ve 2016-2017 akademik yılında Üniversitemize kayıt yaptıran yeni Yabancı Uyruklu öğrenciler toplantıya davet edildi.

Toplantının ilk bölümünde, Dış İlişkiler ve AB Koordinasyon Birimi Başkanı Dr. Rüstem Orhan ve Birim Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Sanay öğrencilere faydalı olabilecek bilgileri aktardı.  Toplantının ikinci bölümünde ise Üniversitemiz Yabancı Uyruklu öğrencilerin kendilerini tanıtmalarına ve Üniversitemiz ile ilgili sorularına yer verildi.

Üniversitemiz Kütüphane ve Dokümantasyon Dairesi Başkanı H. Murat Yücel ve Öğrenci İşleri Dairesi Başkanı Ferhat Celen de toplantıda hazır bulundu. Yabancı Uyruklu öğrencilerin kütüphane ve öğrenci işleri ile ilgili soruları cevaplandı.

Yabancı Uyruklu öğrenciler toplantının sonunda programın verimli olduğunu ifade etti ve ilerleyen aylarda programın tekrar düzenlemesini dile getirdiler.

  


Avrupa Komisyonu AB Bakanlığı Ulusal Ajans Erasmus + YÖK Farabi Değişim Programı Mevlana Değişim Programı